Ta bort alla
Välj visning:
Sortera efter:
1 2 >
Du sparar  
CFP-MM-ADD Fluke Fluke CertiFiber Pro MM Add-On kit OLTS Moduler inkl, LC-kablage, väska
Varunr:  CFP-MM-ADD
CFP-Q-ADD Fluke Fluke CertiFiber Pro Quad Add-On Kit MM & SM moduler inkl. LC-kablage, väska
Varunr:  CFP-Q-ADD
CFP2-100-QI Fluke Fluke CertiFiber Pro Quad OLTS V2 W/WIFI double-ended inspection
Varunr:  CFP2-100-QI
CFP-SM-ADD Fluke Fluke CertiFiber Pro SM Add-On Kit SM Moduler inkl. LC-kablage, väska
Varunr:  CFP-SM-ADD
NFC-KIT-CASE Fluke Fluke F/O cleaning kit
Varunr:  NFC-KIT-CASE
NFC-KIT-CASE-E Fluke Fluke F/O Cleaning kit inkl one-click SC, LC, MPO duk och spritpenna
Varunr:  NFC-KIT-CASE-E
FI-500 Fluke Fluke Fiberinspector Micro SC,LC UPC videomikroskop inkl. Tip LC M/F SC M/F
Varunr:  FI-500
FI2-7000 Fluke Fluke Fiberinspector PRO LC/SC kit W/WIF Videomikroskop för fiberinspection
Varunr:  FI2-7000
FI-3000 Fluke Fluke Fiberinspector PRO MPO Inspection Video Mikroskop MPO 12/24 UPC/APC kit
Varunr:  FI-3000
FIBERLERT-125 Fluke Fluke FiberLert fiberdetektor 850nm to 1625nm light detector
Varunr:  FIBERLERT-125
FI-3000-Holster Fluke Fluke holster for FI-3000
Varunr:  FI-3000-Holster
NFA-LC-SINGLE Fluke Fluke LC Adapter DSX-OptiFiber 1st/fp alt DTX. Obs endast eff.meter porten
Varunr:  NFA-LC-SINGLE
NFA-LC Fluke Fluke LC Adapter DSX-OptiFiber 2st/fp alt DTX. Obs endast för eff.meter porten
Varunr:  NFA-LC
FI1000-MPO-UTIP Fluke Fluke MPO/MTP Probe Tip adapter MM UPC patch och skarvstycke endas för multimod
Varunr:  FI1000-MPO-UTIP
OFP-MM Fluke Fluke OptiFiber Pro MM OTDR Modul
Varunr:  OFP-MM
OFP-Q-ADD Fluke Fluke OptiFiber Pro Quad OTDR Add-On kit MM/SM modul inkl launch SC/LC 50 & 9/125
Varunr:  OFP-Q-ADD
OFP2-100-Q Fluke Fluke OptiFiber Pro Quad OTDR W/WIFI
Varunr:  OFP2-100-Q
OFP-SM Fluke Fluke OptiFiber Pro SM OTDR Modul endast OTDR-modul SM
Varunr:  OFP-SM
MMC-62-SCLC Fluke Fluke Referenskablage MM 62,5 SC/LC 105m Multi mode OM1 Launch cable Orange
Varunr:  MMC-62-SCLC
MMC-62-SCST Fluke Fluke Referenskablage MM 62,5 SC/ST 105m Multi mode OM1 Launch cable Orange
Varunr:  MMC-62-SCST
MMC-50-SCLC Fluke Fluke Referenskablage MM OM3 SC/LC 105m Multi mode OM3 Launch cable Aqua
Varunr:  MMC-50-SCLC
MMC-50-SCSC Fluke Fluke Referenskablage MM OM3 SC/SC 105m Multi mode OM3 Launch cable Aqua
Varunr:  MMC-50-SCSC
MMC-50-SCST Fluke Fluke Referenskablage MM OM3 SC/ST 105m Multi mode OM3 Launch cable Aqua
Varunr:  MMC-50-SCST
SMC-9-SCLC Fluke Fluke Referenskablage SM OS2 SC/LC 160m Single mode Launch cable Yellow
Varunr:  SMC-9-SCLC
SMC-9-SCST Fluke Fluke Referenskablage SM OS2 SC/ST 160m Single mode Launch cable Yellow
Varunr:  SMC-9-SCST
 
1 2 >
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.