Ta bort alla
Välj visning:
Filtrera listan enligt egna kriterier
Sortera efter:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Du sparar  
2552 3M 3M fiberbox 6xSCD - 12xST/FC front ingår 5055800
Varunr:  2552
5040968 Hexatronic Cables ABF 1xSC/UPC+1xSC/APC G657A2 150,0m förkontakterat
Varunr:  5040968
5040644 Hexatronic Cables ABF 2xSC/UPC G657A2   30,0m förkontakterat
Varunr:  5040644
5040696 Hexatronic Cables ABF 2xSC/UPC G657A2   50,0m förkontakterat
Varunr:  5040696
5040697 Hexatronic Cables ABF 2xSC/UPC G657A2   70,0m förkontakterat
Varunr:  5040697
5040698 Hexatronic Cables ABF 2xSC/UPC G657A2  100,0m förkontakterat
Varunr:  5040698
5040699 Hexatronic Cables ABF 2xSC/UPC G657A2  150,0m förkontakterat
Varunr:  5040699
5040917 Hexatronic Cables ABF 2xSC/UPC G657A2  200,0m förkontakterat
Varunr:  5040917
5040918 Hexatronic Cables ABF 2xSC/UPC G657A2  250,0m förkontakterat
Varunr:  5040918
5040919 Hexatronic Cables ABF 2xSC/UPC G657A2  300,0m förkontakterat
Varunr:  5040919
HCF-FS-288F-WC AFL AFL 288F Mass Fusion Splice Wall Cabinet 12x Splice Trays for 2x12 single Fibre
Varunr:  HCF-FS-288F-WC
HCF-MFS-3456F-WC AFLFXHCXXWXXX-01ZZ AFL 3456 Mass Fusion Splice Wall Cabinet 24x144FO Ribbon, 24x36FO single fiber
Varunr:  HCF-MFS-3456F-WC
F7HAAFBEAX-05AM AFL AFL 864F Splice Patch Frame Black 6U 432xLCD 864F Ribbon Pigtail
Varunr:  F7HAAFBEAX-05AM
FXUAXXBXXX-01ZZ AFL AFL UHD  1-slots modul för Kassett 0HE Svart
Varunr:  FXUAXXBXXX-01ZZ
FXUCXXBXXX-01BH AFL AFL UHD  5-slots panel för Kassett 1HE 19" inkl. front och kabelhylla MPO MTPK
Varunr:  FXUCXXBXXX-01BH
FXUCXXBXXX-02BG AFL AFL UHD 12-slots panel för Kassett 2HE 19" ink. front, ej kabelhylla, MPO MTPK
Varunr:  FXUCXXBXXX-02BG
FXUEXXBXXX-01ZZ AFL AFL UHD Blankmodul till panel SVART Blind bricka
Varunr:  FXUEXXBXXX-01ZZ
FXUCXXBXXX-03XX AFL AFL UHD kabelrangeringshylla panel 2HE 12-slots chassi MPO rear
Varunr:  FXUCXXBXXX-03XX
A4UD16BPVA-04DL AFL AFL UHD kassett MM 2xQSFP-8xSFP+ MTP Elite male 2xMPO-8xLCD Aqua 16-fiber
Varunr:  A4UD16BPVA-04DL
A4UD24BPVA-04DM AFL AFL UHD kassett MM 3xQSFP-12xSFP+ MTP Elite male 2xMPO-12xLCDAqua 24-fiber
Varunr:  A4UD24BPVA-04DM
AJUD12BPVA-04DA AFL AFL UHD kassett OM4 1x12 MPO 6xLCD rak MTP Elite male Type A 12-fiber E.Violett
Varunr:  AJUD12BPVA-04DA
AJUD24BPVA-04DF AFL AFL UHD kassett OM4 1x24 MPO 12xLCD MTP Elite male Type A 24-fiber E.Violett
Varunr:  AJUD24BPVA-04DF
AJUD24BPVA-04DA AFL AFL UHD kassett OM4 2x12 MPO 12xLCD rak MTP Elite male Type A 24-fiber E.Violett
Varunr:  AJUD24BPVA-04DA
A7UD12BPVA-04DA AFL AFL UHD kassett OS2 1x12 MPO 6xLCD rak MTP Elite male Type A 12-fiber SM
Varunr:  A7UD12BPVA-04DA
A7UD24BPVA-04DF AFL AFL UHD kassett OS2 1x24 MPO 12xLCD MTP Elite male Type A 24-fiber SM
Varunr:  A7UD24BPVA-04DF
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.