66108

SFP 1000B/Lx SM -40 to 75 C

Planet

Artikelnummer: MGB-TLX
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning

SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 10km

1310nm -40 to 75C 

Teknisk info

Produktinformation

Tillverkare Planet


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.