32478

SFP 1000B/Sx MM 850nm 0-550m

Planet

Artikelnummer: MGB-SX
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning
Description:
PHY Type IEEE 802.3z 1000Base-SX
Fiber Type Multi-Mode
Connector LC
Wavelength 850nm
Maximum Distance 220m~550m
Teknisk info

Produktinformation

Tillverkare Planet


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.