ECS patch LC-LC 10/125 LSZH  7,0m blå G657A2

ECS patch LC-LC 10/125 LSZH 7,0m blå

G657A2

Artikelnummer: LC-LC/7/10/A2
BeskrivningSupportAndra köpte ocksåAlternativ
Beskrivning
Beskrivning:
Fiberkablage för fiberoptisk korskoppling, eller arbetsplatsanslutning. Kablagen levereras i duplexutförande med olika typer av optiska kontakdon.
Support
Andra köpte också
Alternativ