ECS patch LC-LC 10/125 OS2 LSZH 15,0m G652D

ECS patch LC-LC 10/125 OS2 LSZH 15,0m

G652D

Artikelnummer: LC-LC/15/10
BeskrivningSupportAndra köpte ocksåAlternativ
Beskrivning
Beskrivning:
Fiberkablage för fiberoptisk korskoppling, eller arbetsplatsanslutning. Kablagen levereras i duplexutförande med olika typer av optiska kontakdon.
Support
Andra köpte också
Alternativ