Ta bort alla
Välj visning:
Filtrera listan enligt egna kriterier
Sortera efter:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Du sparar  
FXUAXXBXXX-01ZZ AFL AFL UHD  1-slots modul för Kassett 0HE Svart
Varunr:  FXUAXXBXXX-01ZZ
FXUCXXBXXX-01BH AFL AFL UHD  5-slots panel för Kassett 1HE 19" inkl. front och kabelhylla MPO MTPK
Varunr:  FXUCXXBXXX-01BH
FXUCXXBXXX-02BG AFL AFL UHD 12-slots panel för Kassett 2HE 19" ink. front, ej kabelhylla, MPO MTPK
Varunr:  FXUCXXBXXX-02BG
FNUBABBXUX-12AD AFL AFL UHD Adaptor Plate 12 x MPO Type A Key-Up / Key-Down Opposed
Varunr:  FNUBABBXUX-12AD
FNUB96BXUX-08AD AFL AFL UHD Adaptor Plate 8 x MPO Type A Key-Up / Key-Down Opposed
Varunr:  FNUB96BXUX-08AD
FXUEXXBXXX-01ZZ AFL AFL UHD Blankmodul till panel SVART Blind bricka
Varunr:  FXUEXXBXXX-01ZZ
FXUCXXBXXX-03XX AFL AFL UHD kabelrangeringshylla panel 2HE 12-slots chassi MPO rear
Varunr:  FXUCXXBXXX-03XX
A4UD16BPVA-04DL AFL AFL UHD kassett MM 2xQSFP-8xSFP+ MTP Elite male 2xMPO-8xLCD Aqua 16-fiber
Varunr:  A4UD16BPVA-04DL
A4UD24BPVA-04DM AFL AFL UHD kassett MM 3xQSFP-12xSFP+ MTP Elite male 2xMPO-12xLCDAqua 24-fiber
Varunr:  A4UD24BPVA-04DM
AJUD12BPVA-04DA AFL AFL UHD kassett OM4 1x12 MPO 6xLCD rak MTP Elite male Type A 12-fiber E.Violett
Varunr:  AJUD12BPVA-04DA
AJUD24BPVA-04DF AFL AFL UHD kassett OM4 1x24 MPO 12xLCD MTP Elite male Type A 24-fiber E.Violett
Varunr:  AJUD24BPVA-04DF
AJUD24BPVA-04DA AFL AFL UHD kassett OM4 2x12 MPO 12xLCD rak MTP Elite male Type A 24-fiber E.Violett
Varunr:  AJUD24BPVA-04DA
A7UD12BPVA-04DA AFL AFL UHD kassett OS2 1x12 MPO 6xLCD rak MTP Elite male Type A 12-fiber SM
Varunr:  A7UD12BPVA-04DA
A7UD24BPVA-04DF AFL AFL UHD kassett OS2 1x24 MPO 12xLCD MTP Elite male Type A 24-fiber SM
Varunr:  A7UD24BPVA-04DF
A7UD24BPVA-04DA AFL AFL UHD kassett OS2 2x12 MPO 12xLCD rak MTP Elite male Type A 24-fiber SM
Varunr:  A7UD24BPVA-04DA
A7UD16BPVA-04DL AFL AFL UHD kassett OS2 2xQSFP-8xSFP+ MTP Elite male 2xMPO-8xLCD/UPC 16-fiber
Varunr:  A7UD16BPVA-04DL
A7UD24BPVA-04DM AFL AFL UHD kassett OS2 3xQSFP-12xSFP+ MTP Elite male 3xMPO-12xLCD/UPC 24-fiber
Varunr:  A7UD24BPVA-04DM
760242454 CommScope Commscope AGL 1U angled sliding panel G2 modules or adapter packs providing
Varunr:  760242454
760242475 CommScope Commscope AGL 1U enclosed fixed panel G2 modules or adapter packs providing
Varunr:  760242475
760242476 CommScope Commscope AGL 1U enclosed sliding  panel G2 modules or adapter packs providing
Varunr:  760242476
760241518 CommScope Commscope AGL 1U fixed angled panel G2 modules or adapter packs providing
Varunr:  760241518
760241517 CommScope Commscope AGL 1U fixed panel G2 modules or adapter packs providing
Varunr:  760241517
760242453 CommScope Commscope AGL 1U sliding panel G2 modules or adapter packs providing
Varunr:  760242453
760243438 CommScope Commscope G2 2xMPO, Method A Distribution Adapter Pack
Varunr:  760243438
760107490 CommScope Commscope G2 2xMPO, Method B Distribution Adapter Pack
Varunr:  760107490
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.