157917

Fluke DSX2-5000 modules and Quad OLTS

ADD-ON kit w Remote Versiv2

Artikelnummer: DSX2-CFP-Q-ADD-R
BeskrivningTeknisk infoAlternativSupport
Beskrivning

1 Versiv 2 Remote,
(2) DSX-5000 CableAnalyzer modules,
(2) CertiFiber Quad OLTS Modules,
Set of Cat 6A/Class EA Permanent Link Adapters,
Set of Cat 6A/Class EA Channel Adapters,
(2) Headsets,
(2) HandStraps,
(2) Shoulder Straps,
Large Carry Case, Versiv Open Source Software CD,
(2) AC Chargers,
(2) Universal Couplers,
(2) LC/LC Simplex Adapters,
SC/LC EF-compliant MM TRC Kit 50 µm,
SC/LC SM TRC Kit,
TRC Carry Case,
Statement of Calibration and Getting Started Guide (Requires a Versiv 2 mainframe)

Teknisk info

Produktinformation

Tillverkare Fluke


Alternativ
Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.