198744

ECS MPO patch 12x10/125 OS2 15,0m

MPO Elite hona-hona korsad Pol B

Artikelnummer: MPOP-12OS2-15/FK
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning
MPO Elite patchkablage SM OS2 
Korsad koppling (total flipped) Polaritet B 
Gul halogenfri kabel
12-fiber rund mikrokabel 3,0mm   
Typisk Insertion loss: = 0,10dB
Max Insertion loss: = 0,35dB
Return Loss: >60dB
Teknisk info

Produktinformation

Tillverkare ECS


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.