219079

Commscope patch SC-LC 50/125 OM4 1,0m

Artikelnummer: FFXLCSC42-MXM001
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning
Fiber Optic Patch Cord, OM4, LC duplex to SC duplex, 1.8 mm LSZH, 1 m, aqua
Teknisk info

Produktinformation

E nummer 5070347
Tillverkare CommScope


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.