211083 211083

AFL UHD kassett OS2 2x12 MPO 12xLCD rak

MTP Elite male Type A 24-fiber SM

Artikelnummer: A7UD24BPVA-04DA
BeskrivningTeknisk infoTillbehörAlternativSupport
Beskrivning

Singelmod 24 fiber OS2 polaritet A (rak koppling)

2x12 MTP Elite med stift (male) Low Loss
12xLC Duplex skarvstycken Singelmod

Pre-assembled MPO/MTP modules improve the speed of installation. Modules with external MPO/MTP ports can be easily and efficiently connected to trunks or patchleads. Single MPO/MTP mating action provides instant connection for 24 fibres at the time.

Teknisk info

Produktinformation

Tillverkare AFL


Tillbehör
Alternativ
Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.