Ta bort alla
Välj visning:
Filtrera listan enligt egna kriterier
Sortera efter:
1 2 >>
105873 162458 167237 167241 162466 167144 167148 167152 167156 162470 105876 198262 198258 198271 189084 198249 198283 189110 198266 166526 166531 168249
Du sparar  
OK11985 OFS Furukawa143220 Fiberkabel MiDia Breeze 12x10/125 2,6mm 250um
Varunr:  OK11985
301117271 OFS Furukawa Invisilight kit 80x80 SC/APC 20,0m
Varunr:  301117271
301147492 OFS Furukawa Invisilight kit 80x80 SC/APC- UPC 20,0m UPC innerst på spolen
Varunr:  301147492
301147500 OFS Furukawa Invisilight kit 80x80 SC/APC- UPC 40,0m UPC innerst på spolen
Varunr:  301147500
139687 OFS Furukawa Invisilight kit 80x80 SC/UPC 20,0m
Varunr:  139687
301107454 OFS Furukawa Invisilight MDU skarvuttag APC skarv
Varunr:  301107454
301124988 OFS Furukawa Invisilight Midspan Tool 2,0-3,0mm Blue
Varunr:  301124988
301079109 OFS Furukawa Invisilight Mini Despensing Tool
Varunr:  301079109
PR1-001-637-0273 OFS Furukawa Invisilight Multi-Fiber 4xSM G657B3 610m
Varunr:  PR1-001-637-0273
PR1-001-643-0273 OFS Furukawa Invisilight Multi-Fiber 8xSM G657B3 610m
Varunr:  PR1-001-643-0273
PR1-001-506-0273 OFS Furukawa Invisilight Multi-Fiber12xSM G657B3 610m
Varunr:  PR1-001-506-0273
PR1-001-645-0273 OFS Furukawa Invisilight Multi-Fiber16xSM G657B3 610m
Varunr:  PR1-001-645-0273
301083184 OFS Furukawa Invisilight Tube 30ml Adhesive (Lim)
Varunr:  301083184
OK13021 OFS Furukawa143221 Mikrokabel OFS   2x10/125 1,8mm G657.A1 200um
Varunr:  OK13021
OK13542 OFS Furukawa Mikrokabel OFS  12x10/125 5,2mm G657.A1 250um
Varunr:  OK13542
OK13491 OFS Furukawa Mikrokabel OFS  24x10/125 5,2mm G657.A1 250um
Varunr:  OK13491
OK13545 OFS Furukawa Mikrokabel OFS  24x10/125 5,2mm S12 G657.A1 250um
Varunr:  OK13545
OK13493 OFS Furukawa Mikrokabel OFS  2x10/125 1,8mm S12 G657.A1 200um
Varunr:  OK13493
OK13481 OFS Furukawa Mikrokabel OFS  48x10/125 5,2mm G657.A1 250um
Varunr:  OK13481
OK13544 OFS Furukawa Mikrokabel OFS  48x10/125 5,2mm S12 G657.A1 250um
Varunr:  OK13544
OK13495 OFS Furukawa Mikrokabel OFS 12x10/125 2,0mm S12 G657.A1 200um
Varunr:  OK13495
OK13546 OFS Furukawa Mikrokabel OFS 12x10/125 5,2mm S12 G657.A1 250um
Varunr:  OK13546
OK13456 OFS Furukawa Mikrokabel OFS 144x10/125 6,8mm G657.A1 250µm
Varunr:  OK13456
OK13457 OFS Furukawa Mikrokabel OFS 144x10/125 6,8mm S12 G657.A1 250µm
Varunr:  OK13457
OK13452 OFS Furukawa Mikrokabel OFS 192x10/125 6,0mm G657.A1 200um
Varunr:  OK13452
 
1 2 >>
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.