Ta bort alla
Välj visning:
Filtrera listan enligt egna kriterier
Sortera efter:
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Du sparar  
760243439 CommScope Commscope G2 4xMPO, Method A Distribution Adapter Pack
Varunr:  760243439
760107508 CommScope Commscope G2 4xMPO, Method B Distribution Adapter Pack
Varunr:  760107508
760242723 CommScope Commscope G2 6xMPO, Method A Distribution Adapter Pack
Varunr:  760242723
760107516 CommScope Commscope G2 6xMPO, Method B Distribution Adapter Pack
Varunr:  760107516
760242724 CommScope Commscope G2 8xMPO, Method A Distribution Adapter Pack
Varunr:  760242724
760107524 CommScope Commscope G2 8xMPO, Method B Distribution Adapter Pack
Varunr:  760107524
760224071 CommScope Commscope G2 OM4 Standard Module 12 LC(6 duplex ports) with int.shutters
Varunr:  760224071
760206532 CommScope Commscope G2 OM4 Standard Module 24 LC(12 duplex ports) with int.shutters
Varunr:  760206532
760224113 CommScope Commscope G2 OM5 Standard Module 12 LC(6 duplex ports) with int.shutters
Varunr:  760224113
760217950 CommScope Commscope G2 OM5 Standard Module 24 LC(12 duplex ports) with int.shutters
Varunr:  760217950
760224238 CommScope Commscope G2 SM APC Standard Module 12 LC with int.shutters
Varunr:  760224238
760206565 CommScope Commscope G2 SM APC Standard Module 24 LC(12 duplex ports) with int.shutters
Varunr:  760206565
760224089 CommScope Commscope G2 SM Standard Module 12 LC with int.shutters
Varunr:  760224089
760206540 CommScope Commscope G2 SM Standard Module 24 LC(12 duplex ports) with int.shutters
Varunr:  760206540
760236112 CommScope Commscope G2 ULL Multimode OM4 MPO-24 Distribution Module 1x24F MPO unpinned
Varunr:  760236112
760238083 CommScope Commscope G2 ULL Singlemode OM4 MPO-12 Distribution Module 2x12F MPO unpinned
Varunr:  760238083
760210732 CommScope Commscope High Density 1U mod cassette fixed panel upto 48xLCD or 32xMPO
Varunr:  760210732
760209940 CommScope Commscope High Density 1U mod cassette sliding panel upto 48xLCD or 32xMPO
Varunr:  760209940
760231506 CommScope Commscope High Density 1U sliding fiber panel
Varunr:  760231506
760210740 CommScope Commscope High Density 2U mod cassette fixed panel upto 96xLCD or 64xMPO
Varunr:  760210740
760209957 CommScope Commscope High Density 2U mod cassette sliding panel upto 192xLCD or 64xMPO
Varunr:  760209957
760231514 CommScope Commscope High Density 2U sliding panel
Varunr:  760231514
760210757 CommScope Commscope High Density 4U mod cassette fixed panel upto 192xLCD or 128xMPO
Varunr:  760210757
760209965 CommScope Commscope High Density 4U mod cassette sliding panel upto 192xLCD or 128xMPO
Varunr:  760209965
760231522 CommScope Commscope High Density 4U sliding fiber panel
Varunr:  760231522
 
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.