212985

ECS MPO Trunk 12x10/125 OS2 19,0m

MPO Elite hona-hona rak Pol A

Artikelnummer: MPOT-12OS2-019/FR
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning
Features
OS2 Fiber Grade
12 Core Microcable Trunk
LSZH Optical Fiber Cable Jacket
Female MPO Elite connectors
IL Average 0.10dB
IL Max 0.35dB
Polarity A
Factory Terminated and Tested
 
Applications
Data Centre Infrastructure
Storage Area Network- Fiber Channel
Parallel Optics
Infiniband
Emerging 40 and 100Gbps Protocols
 
Standards Compliance
TIA/EIA-568-C.3 and ISO/IEC 11801
IEC-61754-7 & EIA/TIA-604-5
NFPA 262 (OFNP) or IEC 60332 (LSZH)
TIA/EIA 568-B.1-7
Compliant to Directive 2002/95/
EC (RoHS) and REACH SvHC
Teknisk info

Produktinformation

Tillverkare ECS


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.