212414

ECS MPO patch 12x50/125 OM4 21,5m

MPO Elite hona-hona korsad Pol B

Artikelnummer: MPOP-12OM4-21.5/FK
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning
MPO Elite patchkablage OM4 50/125µm
Korsad koppling typ B (total flipped)  
Erika violett färgad  
12-fiber rund mikrokabel 3,0mm  
Typisk Insertion loss: = 0,10dB
Max Insertion loss: = 0,35dB
Teknisk info

Produktinformation

Tillverkare ECS


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.