219091

Commscope patch SC-LC 50/125 OM4 5,0m

Artikelnummer: FFXLCSC42-MXM005
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning
Fiber Optic Patch Cord, Duplex, Multimode, LC/UPC to SC/UPC, aqua, 3 m
Teknisk info

Produktinformation

E nummer 5070350
Tillverkare CommScope


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.