219893 219893

Commscope patch LC-SC 10/125 OS2 5,0m

LSZH

Artikelnummer: FFWLCSC42-MXM005
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning

AMP Netconnect singelmodekablage OS2 LC-SC duplex 9/125 1m. Fibertyp G652D med gul mantel

Alla kablage är maskinpolerade för att erbjuda högsta kvalitet.
Singlemode OS pigtails har en säkerställd prestanda genom att Optimerad-Fysisk-kontakt (OPC).
Alla kablage är fabrikstestade och levereras med ett testprotokoll.

Teknisk info

Produktinformation

E nummer 5070243
Tillverkare CommScope


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.