207812

QSFP28 - 100Gbase-PSM4 4x25.8Gbps, 2km

1310nm, 8dB, SM,MPO, Cisco

Artikelnummer: QSFP28-PSM4-C
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning
 
 
Teknisk info

Produktinformation

Tillverkare Alcadon


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.