Fiberpatch simplex LC/APC-LC/APC 7,0m

LSZH FTTH blå 10/125 G657A2

Artikelnummer: BBSFP-LCA-LCA/7/A2
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning

 Fiberkablage för fiberoptisk korskoppling i FTTH-nät. Kablagen levereras i simplexutförande med blå halogenfri kabel i G.657A2 standard vilket medger en hög böjtålighet som ofta är ett krav i FTTH installationer. Kablagen har låg dämpning, max 0,3dB och låg reflektion, min -55dB.

Teknisk info

Produktinformation

Tillverkare Alcadon


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.