Fiberpatch simplex LC-LC G657A2 7,0m

LSZH FTTH blå 10/125

Artikelnummer: BBSFP-LC-LC/7/A2
BeskrivningTeknisk infoSupport
Beskrivning

Fiberkablage för fiberoptisk korskoppling i FTTH-nät. Kablagen levereras i simplexutförande med blå halogenfri kabel i G.657A2 standard vilket medger en hög böjtålighet som ofta är ett krav i FTTH installationer. Kablagen har låg dämpning, max 0,3dB och låg reflektion, min 55dB.

 

Teknisk info

Produktinformation

Tillverkare Alcadon


Support
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.