114686
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.

 Kundvagnen

Din kundvagn är tom.


Nyhetsbrev

Få nyheter per e-post.

Fluke DSX-8000 w/ OLTS + OTDR

Versiv Quad MM/SM w Fiber Inspection

Artikelnummer:
DSX-8000QOI-W
DSX-8000QOI-W Fluke  Fluke DSX-8000 w/ OLTS + OTDR Versiv Quad MM/SM w Fiber Inspection
DSX-8000QOI-W Fluke  Fluke DSX-8000 w/ OLTS + OTDR Versiv Quad MM/SM w Fiber Inspection
Versiv Mainframe & Remote,
(2) DSX-8000 CableAnalyzer modules,
(2) CertiFiber Quad OLTS modules,
OptiFiber Quad OTDR module,
Set of CAT 8/Class I Permanent Link Adaptors,
Set of CAT 8/Class I Channel Adaptors,
(2) Headsets,
(2) HandStraps,
(2) Shoulder Straps,
Hardsided Carry Case,
Large Carry Case,
USB Interface Cable,
LinkWare Software CD,
AxTalk Software CD,
User Manual CD,
(2) AC Chargers,
(2) Universal Couplers,
(2) AxTalk Terminators,
(2) OneClick cleaner (1.25/2.50 mm),
SC/SC Simplex adaptors,
2 SC/LC Multimode Launch Cables—50 µm,
2 SC/LC Singlemode Launch Cable—9 µm,
1 SC/SC Multimode Launch Cables—50 µm,
1 SC/SC Singlemode Launch Cable—9 µm,
USB Fiber Inspection Video Probe with 4 Tips,
(2) LC/LC Simplex Adaptor,
SC/LC EF-Compliant MM TRC Kit 50 µm,
SC/LC SM TRC Kit, TRC Carry Case,
Statement of Calibration and Operator's Manual Getting Started Guides.
 


Copyright © 2017 Alcadon AB - All rights reserved
Affärssystem och e - handel är levererat av MultiCase™ Norge AS

(3.16.2.26)