Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.

 Kundvagnen

Din kundvagn är tom.


Nyhetsbrev

Få nyheter per e-post.

 Ta bort alla
1 2 3 >>
22672 7326 11264 11265 7325 79998 80898 75476 91972 72779 75593 71651 91547 68102 68105 68108 17938 17941 17944 86007 76120 14317 57402 100626 86202
DTX-LION Fluke Fluke BP7440 Lithium Ion batteri till DTX, 1st
CIQ-KIT Fluke Fluke CableIQ advanced kit inkl IntelliTone probe id 2-7
CIQ-IDK24 Fluke Fluke CableIQ id kit 2-4
Art. nr: CIQ-IDK24
CIQ-IDK57 Fluke Fluke CableIQ id kit 5-7
Art. nr: CIQ-IDK57
CIQ-100 Fluke Fluke CableIQ tester 10/100/1000Mbit/s Kvalificering, felsök och hastighetstest
CFP-MM-ADD Fluke Fluke CertiFiber Pro MM Add-On kit OLTS Moduler inkl, LC-kablage, väska
CFP-Q-ADD Fluke Fluke CertiFiber Pro Quad Add-On Kit MM & SM moduler inkl. LC-kablage, väska
CFP-100-Q Fluke Fluke CertiFiber Pro Quad OLTS Main+Remote, Moduler MM/SM LC-kablage
CFP-100-QI Fluke Fluke CertiFiber Pro Quad OLTS with double ended inspection 2 Main an
CFP-SM-ADD Fluke Fluke CertiFiber Pro SM Add-On Kit SM Moduler inkl. LC-kablage, väska
DSX-ADD-R Fluke Fluke DSX -Copper 1GHz Add-On kit inkl. Smart Remote
DSX-PLA004S Fluke Fluke DSX permanent linkadapter C6A/ class EA par
DSX-CFP-Q-ADD-R Fluke Fluke DSX-5000 CableAnalyzer Modules Quad OLTS Modules  Add-On Kit
DSX-5000 Fluke Fluke DSX-5000 kabelanalysator 1GHz Versiv Main+Remote CableAnalyzer Modules
DSX-5000Qi Fluke Fluke DSX-5000 kabelanalysator w OLTS Versiv Quad MM/SM w Fiber Inspection
DSX-5000QOi Fluke Fluke DSX-5000 w/ OLTS + OTDR Versiv Quad MM/SM w Fiber Inspection
DTX-PLCAL Fluke Fluke DTX Permanent Link Calibration module to DTX-PLA002
DTX-PLA002S Fluke Fluke DTX permanent linkadapter C6A/ class EA par
DTX-PLA002PRP Fluke Fluke DTX/DSX plug replacement parts
MRC-50EFC-SCLCKIT Fluke Fluke EF TRC Kit 50um for Testing LC 2xSC/LC, 2xLC/LC
MRC-50EFC-SCSCKIT Fluke Fluke EF TRC Kit 50um for Testing SC Test SC terminated fibers 4xSC-SC
NFC-KIT-CASE Fluke Fluke F/O cleaning kit
Art. nr: NFC-KIT-CASE
NFC-KIT-CASE-E Fluke Fluke F/O Cleaning kit inkl one-click SC, LC, MPO duk och spritpenna
FI-500 Fluke Fluke Fiberinspector Micro SC,LC UPC videomikroskop inkl. Tip LC M/F SC M/F
FI-7000 Fluke Fluke Fiberinspector PRO LC/SC kit Videomikroskop för fiberinspection
 
1 2 3 >>
Copyright © 2017 Alcadon AB - All rights reserved
Affärssystem och e - handel är levererat av MultiCase™ Norge AS

(3.16.2.26)