160033
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.

 Kundvagnen

Din kundvagn är tom.


Nyhetsbrev

Få nyheter per e-post.

SFP BiDi 1.25 Gbps GigE DDM SM 11dB 10km

TX/RX=1310/1550nm, LC Simplex

Artikelnummer:
SFP1000B-BX10D-35-CA
Denna produkten finns i olika varianter. Välj variant här:
Velg Variant her:
SFP1000B-BX10D-35-CA   SFP BiDi 1.25 Gbps GigE DDM SM 11dB 10km TX/RX=1310/1550nm, LC Simplex
SFP1000B-BX10D-35-CA   SFP BiDi 1.25 Gbps GigE DDM SM 11dB 10km TX/RX=1310/1550nm, LC Simplex
APPLICATIONS
• single fiber operations
• Gigabit Ethernet
• FTTx
 
FEATURES
• Up to 10 km transmission on SM fiber
• 1310 nm / 1550 nm operation
• Hot-Pluggable SFP footprint
• Optical LC interface for bi-directional operation
• Industrial operating temperature -40 °C to 85 °C


Copyright © 2018 Alcadon AB - All rights reserved
Affärssystem och e - handel är levererat av MultiCase™ Norge AS

(3.16.2.26)