97829
Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.

 Kundvagnen

Din kundvagn är tom.


Nyhetsbrev

Få nyheter per e-post.

ECS patch LC-LC 10/125 OS2 Uniboot 1,0m

Revarsible polarity

Artikelnummer:
LC-LC/1/OS2-RU
LC-LC/1/OS2-RU ECS  ECS patch LC-LC 10/125 OS2 Uniboot  1,0m Revarsible polarity
LC-LC/1/OS2-RU ECS  ECS patch LC-LC 10/125 OS2 Uniboot  1,0m Revarsible polarity

Uniboot fiberkablage med "Push-Pull" flärp som underlättar vid patchning när det är trångt och svårt att komma åt med fingrarna i tex MPO/MTP paneler med hög fiberdensitet.

Uniboot minskar kabelhanteringutrymmet jämfört med vanliga patchkablar tack vare en speciell rund duplexkabel med endast en diameter på 2,4mm.
 
Reversible polarity betyder att man med ett enkelt handgrepp kan byta kopplingsbild mellan rak och korsad.



Copyright © 2017 Alcadon AB - All rights reserved
Affärssystem och e - handel är levererat av MultiCase™ Norge AS

(3.16.2.26)